Opstinski fudbalski savez Petrovac

Urednik sajta
Vladica Tošić
kontakt
063 8185511
065 3326455
vladicatosic@gmail.com  

TEHNIČKI PARTNER

Srbijasport.net
srbijasport.net

 
srbijalepa.webs.com

 

      ZONSKA LIGA "DUNAV"   2013-14    

 

      KLUBOVI U SEZONI 2013 - 14      

 

21. kolo   (sreda)

 datum 

sat  mesto

 klubovi

 rezultat 

16.04.2014.

16.00  Brzan  Šumadinac (B) - Obilić 2 : 0

16.04.2014.

16.00  Požarevac  Železničar - Napredak 2 : 3

16.04.2014.

16.00  Natalinci  Šumadinac 1913 - Sloga 0 : 0

16.04.2014.

16.00

 Žabari

 Borac - Šumadija (T) 4 : 2

16.04.2014.

16.00  Radinac  Mladi radnik - Gruža 0 : 1

16.04.2014.

16.00  Kučevo  Zvižd - Karađorđe 1 : 2

16.04.2014.

16.00  Lozovik  Udarnik - Homoljac 0 : 2

16.04.2014.

16.00  Velika Plana  Morava - V.G.S.K.  2 : 0
20. kolo

 datum 

sat  mesto

 klubovi

 rezultat 

13.04.2014.

15.30  Živica  Obilić  - V.G.S.K. 0 : 0

13.04.2014.

15.30  Žagubica  Homoljac - Morava 2 : 1

12.04.2014.

15.30  Natalinci  Karađorđe - Udarnik 6 : 0

12.04.2014.

15.30

 Gruža

 Gruža - Zvižd 0 : 2

12.04.2014.

15.30  Bumbarevo Brdo  Šumadija - Mladi radnik 0 : 1

12.04.2014.

15.30  Batočina  Sloga - Borac 1 : 0

13.04.2014.

15.30  Markovac  Napredak - Šumadinac 1913 3 : 0

13.04.2014.

15.30  Brzan  Šumadinac (B) - Železničar 1 : 2
22. kolo   (subota)

 datum 

sat  mesto

 klubovi

 rezultat 

19.04.2014.

16.00  Živica  Obilić - Morava  

19.04.2014.

16.00  Veliko Gradište  V.G.S.K - Udarnik  

19.04.2014.

16.00  Žagubica  Homoljac - Zvižd  

19.04.2014.

16.00

 Natalinci

 Karađorđe - Mladi radnik  

19.04.2014.

16.00  Gruža  Gruža - Borac  

19.04.2014.

16.00  Bumbarevo Brdo  Šumadija (T) - Šumadinac 1913  

19.04.2014.

16.00  Batočina  Sloga - Železničar  

19.04.2014.

16.00  Markovac  Napredak - Šumadinac (B)  

Zonska liga DUNAV   2013-14

1.kolo

Karađorđe - Obilić 

 4 : 1

 Homoljac - Gruža

 1 : 3

 VGSK - Šumadija

 2 : 0

 Morava - Sloga

 1 : 0

 Udarnik - Napredak

 2 : 0

 Zvižd - Šumadinac (B)

 3 : 0

 Mladi radnik - Železničar

 3 : 1

 Borac - Šumadinac 1913

 3 : 0

2.kolo

 Obilić - Šumadinac 1913

 3 : 1

 Železničar - Borac

 4 : 1

 Šumadinac (B) - Mladi radnik

 0 : 0

 Napredak - Zvižd

 0 : 0

 Sloga - Udarnik

 5 : 1

 Šumadija - Morava

 3 : 2

 Gruža - VGSK

 2 : 2

 Karađorđe - Homoljac

 1 : 0

3.kolo

 Homoljac - Obilić

 2 : 0

 VGSK - Karađorđe

 0 : 0

 Morava - Gruža

 2 : 1

 Udarnik - Šumadija

 1 : 2

 Zvižd - Sloga

 2 : 0

 Mladi radnik - Napredak

 1 : 1

 Borac - Šumadinac (B)

 1 : 0

 Šumadinac 1913 - Železničar

 0 : 0

4.kolo

 Obilić - Železničar

 2 : 0

 Šumadinac (B) - Šumadinac 1913

 2 : 1

 Napredak - Borac

 4 : 1

 Sloga - Mladi radnik

 2 : 1

 Šumadija - Zvižd

 0 : 0

 Gruža - Udarnik

 1 : 1

 Karađorđe - Morava

 0 : 0

 Homoljac - VGSK

 3 : 0

5.kolo

 VGSK - Obilić

 0 : 1

 Morava - Homoljac

 1 : 1

 Udarnik - Karađorđe

 1 : 0

 Zvižd - Gruža

 4 : 2

 Mladi radnik - Šumadija

 1 : 0

 Borac - Sloga

 

 Šumadinac 1913 - Napredak

 2 : 0

 Železničar - Šumadinac (B)

 1 : 1

6.kolo

 Obilić - Šumadinac (B)

 2 : 0

 Napredak - Železničar

 0 : 3

 Sloga - Šumadinac 1913

 1 : 1

 Šumadija - Borac

 5 : 0

 Gruža - Mladi radnik

 0 : 2

 Karađorđe - Zvižd

 3 : 2

 Homoljac - Udarnik

 1 : 0

 VGSK - Morava

 2 : 0

7.kolo

 Morava - Obilić

 3 : 0

 Udarnik - VGSK

 2 : 1

 Zvižd - Homoljac

 4 : 1

 Mladi radnik - Karađorđe

 0 : 0

 Borac - Gruža

 3 : 0

 Šumadinac 1913 - Šumadija

 6 : 0

 Železničar - Sloga

 2 : 0

 Šumadinac (B) - Napredak

 1 : 0

8.kolo

 Obilić - Napredak

 2 : 3

 Sloga - Šumadinac (B)

 1 : 1

 Šumadija - Železničar

 1 : 4

 Gruža - Šumadinac 1913

 2 : 0

 Karađorđe - Borac

 0 : 0

 Homoljac - Mladi radnik

 0 : 0

 VGSK - Zvižd

 1 : 2

 Morava - Udarnik

 3 : 2

9.kolo

 Udarnik - Obilić

 0 : 1

 Zvižd - Morava

 0 : 1

 Mladi radnik - VGSK

 1 : 1

 Borac - Homoljac

 4 : 2

 Šumadinac 1913 - Karađorđe

 0 : 1

 Železničar - Gruža

 1 : 0

 Šumadinac (B) - Šumadija

 3 : 0

 Napredak - Sloga

 1 : 2

10.kolo

 Obilić - Sloga

 1 : 0

 Šumadija - Napredak

 2 : 4

 Gruža - Šumadinac (B)

 3 : 1

 Karađorđe - Železničar

 3 : 0

 Homoljac - Šumadinac 1913

 2 : 0

 VGSK - Borac

 7 : 1

 Morava - Mladi radnik

 1 : 0

 Udarnik - Zvižd

 1 : 2

11.kolo

 Zvižd - Obilić

 1 : 0

 Mladi radnik - Udarnik

 2 : 0

 Borac - Morava

 1 : 3

 Šumadinac 1913 - VGSK

 0 : 0

 Železničar - Homoljac

 0 : 0

 Šumadinac (B) - Karađorđe

 4 : 0

 Napredak - Gruža

 0 : 1

 Sloga - Šumadija

 0 : 2

12.kolo

 Obilić - Šumadija

 2 : 1

 Gruža - Sloga

 2 : 0

 Karađorđe - Napredak

 4 : 1

 Homoljac - Šumadinac (B)

 3 : 0

 VGSK - Železničar

 3 : 1

 Morava - Šumadinac 1913

 2 : 1

 Udarnik - Borac

 1 : 0

 Zvižd - Mladi radnik

 4 : 1

13.kolo

 Mladi radnik - Obilić

 2 : 1

 Borac - Zvižd

 0 : 2

 Šumadinac 1913 - Udarnik

 2 : 0

 Železničar - Morava

 1 : 0

 Šumadinac (B) - VGSK

 2 : 0

 Napredak - Homoljac

 1 : 1

 Sloga - Karađorđe

 1 : 2

 Šumadija - Gruža

 0 : 0

14.kolo

 Obilić - Gruža

 2 : 1

 Karađorđe - Šumadija

 1 : 1

 Homoljac - Sloga

 3 : 0

 VGSK - Napredak

 1 : 0

 Morava - Šumadinac (B)

 1 : 0

 Udarnik - Železničar

 1 : 1

 Zvižd - Šumadinac 1913

 1 : 1

 Mladi radnik - Borac

 3 : 1

15.kolo

 Borac - Obilić

 1 : 0

 Šumadinac 1913 - Mladi radnik

 1 : 0

 Železničar - Zvižd

 2 : 0

 Šumadinac (B) - Udarnik

 5 : 0

 Napredak - Morava

 1 : 2

 Sloga - VGSK

 2 : 3

 Šumadija - Homoljac

 2 : 1

 Gruža - Karađorđe

 1 : 2

16.kolo

Obilić - Karađorđe 

 1 : 0

 Gruža - Homoljac

 2 : 1

 Šumadija - VGSK

 0 : 0

 Sloga - Morava

 2 : 1

 Napredak - Udarnik

 4 : 0

 Šumadinac (B) - Zvižd

 0 : 2

 Železničar - Mladi radnik

 3 : 0

 Šumadinac 1913 - Borac

 1 : 4

17.kolo

Šumadinac 1913 - Obilić

 2 : 1

Borac - Železničar

 3 : 1

 Mladi radnik - Šumadinac (B)

 1 : 1

 Zvižd - Napredak

 3 : 0

 Udarnik - Sloga 

 0 : 3

 Morava - Šumadija

 2 : 2

 VGSK - Gruža

 2 : 0

 Homoljac - Karađorđe

 1 : 2

18.kolo

 Obilić - Homoljac

 3 : 2

 Karađorđe - VGSK

 3 : 0

 Gruža - Morava

 2 : 1

 Šumadija - Udarnik

 3 : 0

 Sloga - Zvižd

 2 : 0

 Napredak - Mladi radnik

 3 : 0

 Šumadinac (B) - Borac

 3 : 2

 Železničar - Šumadinac 1913

 6 : 0

19.kolo

 Železničar - Obilić

 1 : 0

 Šumadinac 1913 - Šumadinac (B)

 1 : 2

 Borac - Napredak

 2 : 2

 Mladi radnik - Sloga

 2 : 0

 Zvižd - Šumadija

 3 : 1

 Udarnik - Gruža

 1 : 0

 Morava - Karađorđe

 0 : 4

 VGSK - Homoljac

 4 : 0

20.kolo

 Obilić - VGSK

 0 : 0

 Homoljac - Morava

 2 : 1

 Karađorđe - Udarnik

 6 : 0

 Gruža - Zvižd

 0 : 2

 Šumadija - Mladi radnik

 0 : 1

 Sloga - Borac

 1 : 0

 Napredak - Šumadinac 1913

 3 : 0

 Šumadinac (B) - Železničar

 1 : 2

21.kolo

 Šumadinac (B) - Obilić

 

 Železničar - Napredak

 

 Šumadinac 1913 - Sloga

 

 Borac - Šumadija

 

 Mladi radnik - Gruža

 

 Zvižd - Karađorđe

 

 Udarnik - Homoljac

 

 Morava - VGSK

 

22.kolo

Obilić - Morava 

 

 VGSK - Udarnik

 

 Homoljac - Zvižd

 

 Karađorđe - Mladi radnik

 

 Gruža - Borac

 

 Šumadija - Šumadinac 1913

 

 Sloga (B) - Železničar

 

 Napredak - Šumadinac (B)

 

23.kolo

 Napredak - Obilić

 

 Šumadinac (B) - Sloga

 

 Železničar - Šumadija

 

 Šumadinac 1913 - Gruža

 

 Borac - Karađorđe

 

 Mladi radnik - Homoljac

 

 Zvižd - VGSK

 

 Udarnik - Morava

 

24.kolo

Obilić - Udarnik 

 

 Morava - Zvižd

 

 VGSK - Mladi radnik

 

 Homoljac - Borac

 

 Karađorđe - Šumadinac 1913

 

 Gruža - Železničar

 

 Šumadija - Šumadinac (B)

 

 Sloga - Napredak

 

25.kolo

 Sloga - Obilić

 

 Napredak - Šumadija

 

 Šumadinac (B) - Gruža

 

 Železničar - Karađorđe

 

 Šumadinac 1913 - Homoljac

 

 Borac - VGSK

 

 Mladi radnik - Morava

 

 Zvižd - Udarnik

 

26.kolo

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

27.kolo

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

28.kolo

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

29.kolo

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

30.kolo

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Posetilac broj

Fudbalski  savez
regiona Zapadne  Srbije


AD WOOD.rs

 

izrada i montaža
metalnih konstrukcija