Opstinski fudbalski savez Petrovac

Urednik sajta
Vladica Tošić
kontakt
063 8185511
065 3326455
vladicatosic@gmail.com  

TEHNIČKI PARTNER

Srbijasport.net
srbijasport.net

 
srbijalepa.webs.com

 

      SRPSKA LIGA "ZAPAD"   2013-14    

 

    KLUBOVI U SEZONI 2013-14    

22. kolo 

 datum 

sat  mesto

 klubovi

 rezultat 

21.04.2014.

16.00  Kostolac  Rudar - Mačva 0 : 2

21.04.2014.

16.00  Valjevo  Krušik - Polet 2 : 1

21.04.2014.

16.00  Mihajlovac  Seljak - Jasenica 1911 2 : 1

30.04.2014.

16.00

 Novi Pazar

 Jošanica ND - Mladi radnik  

21.04.2014.

16.00  Aranđelovac  Šumadija - Pobeda Beloševac 2 : 4

21.04.2014.

16.00  Loznica  Loznica - Železničar 1 : 0

21.04.2014.

16.00  Požega  Sloboda - Partizan 2 : 1

19.04.2014.

16.00  Šapine  Šapine - Bane 4 : 0

 

21. kolo   (sreda)

 datum 

sat  mesto

 klubovi

 rezultat 

16.04.2014.

16.00  Raška  Bane - Rudar 1 : 3

16.04.2014.

16.00  Bumbarevo Brdo  Partizan - Šapine 0 : 2

16.04.2014.

16.00  Lajkovac  Železničar - Sloboda 8 : 0

16.04.2014.

16.00

 Beloševac

 Pobeda - Loznica 1919 1 : 2

16.04.2014.

16.00  Požarevac  Mladi radnik - Šumadija 0 : 1

16.04.2014.

16.00  Smed.Palanka  Jasenica 1911 - Jošanica ND  0 : 1

16.04.2014.

16.00  Ljubić  Polet - Seljak 3 : 0

16.04.2014.

16.00  Šabac  Mačva - Krušik 2 : 1
23. kolo

 datum 

sat  mesto

 klubovi

 rezultat 

27.04.2014.

11.00  Šapine  Šapine - Rudar  

27.04.2014.

16.00  Raška  Bane - Sloboda  

27.04.2014.

16.00  Bumbarevo Brdo  Partizan - Loznica 1919  

27.04.2014.

16.00

 Lajkovac

 Železničar - Šumadija  

27.04.2014.

16.00  Beloševac  Pobeda - Jošanica ND 2011  

26.04.2014.

16.00  Požarevac  Mladi radnik - Seljak  

26.04.2014.

16.00  Sm.Palanka  Jasenica 1911 - Krušik  

27.04.2014.

11.00  Ljubić  Polet - Mačva  

Srpska liga ZAPAD   2013-14

1.kolo

 Jošanica ND 2011 - Rudar

 0 : 2

 Seljak - Šumadija

 1 : 0

 Krušik - Loznica

 0 : 1

 Mačva - Sloboda

 0 : 0

 Polet - Šapine

 1 : 1

 Jasenica 1911 - Bane

 1 : 0

 Mladi radnik - Partizan

 2 : 1

 Pobeda - Železničar

 0 : 1

2.kolo

 Rudar - Železničar

 1 : 1

 Partizan - Pobeda

 0 : 2

 Bane - Mladi radnik

 2 : 0

 Šapine - Jasenica 1911

 1 : 1

 Sloboda - Polet

 1 : 1

 Loznica 1919 - Mačva

 1 : 1

 Šumadija - Krušik

 0 : 0

 Jošanica ND 2011 - Seljak

 4 : 0

3.kolo

 Seljak - Rudar

 2 : 0

 Krušik - Jošanica ND 2011

 0 : 0

 Mačva - Šumadija

 4 : 0

 Polet - Loznica 1919

 1 : 1

 Jasenica 1911 - Sloboda

 3 : 1

 Mladi radnik - Šapine

 1 : 0

 Pobeda - Bane

 1 : 0

 Železničar - Partizan

 2 : 0

4.kolo

 Rudar - Partizan

 2 : 1

 Bane - Železničar

 0 : 1

 Šapine - Pobeda

 1 : 1

 Sloboda - Mladi radnik

 0 : 2

 Loznica 1919 - Jasenica 1911

 1 : 0

 Šumadija - Polet

 0 : 2

 Jošanica ND 2011 - Mačva

 1 : 1

 Seljak - Krušik

 1 : 1

5.kolo

 Krušik - Rudar

 0 : 0

 Mačva - Seljak

 1 : 0

 Polet - Jošanica ND 2011

 1 : 0

 Jasenica 1911 - Šumadija

 1 : 1

 Mladi radnik - Loznica 1919

 1 : 1

 Pobeda - Sloboda

 2 : 0

 Železničar - Šapine

 2 : 1

 Partizan - Bane

 2 : 0

6.kolo

 Rudar - Bane

 3 : 0

 Šapine - Partizan

 2 : 1

 Sloboda - Železničar

 1 : 3

 Loznica 1919 - Pobeda

 1 : 0

 Šumadija - Mladi radnik

 4 : 0

 Jošanica ND 2011 - Jasenica 1911

 1 : 0

 Seljak - Polet

 0 : 2

 Krušik - Mačva

 0 : 1

7.kolo

Mačva - Rudar 

 4 : 1

 Polet - Krušik

 2 : 1

 Jasenica 1911 - Seljak

 3 : 1

 Mladi radnik - Jošanica ND 2011

 0 : 3

 Pobeda - Šumadija

 2 : 0

 Železničar - Loznica 1919

 1 : 1

 Partizan - Sloboda

 2 : 0

 Bane - Šapine

 0 : 0

8.kolo

 Rudar - Šapine

 1 : 0

 Slkoboda - Bane

 0 : 0

 Loznica 1919 - Partizan

 1 : 0

 Šumadija - Železničar

 1 : 2

 Jošanica ND 2011 - Pobeda

 2 : 1

 Seljak - Mladi radnik

 2 : 0

 Krušik - Jasenica 1911

 1 : 1

 Mačva - Polet

 1 : 0

9.kolo

 Polet - Rudar

 1 : 0

 Jasenica 1911 - Mačva

 1 : 3

 Mladi radnik - Krušik

 3 : 2

 Pobeda - Seljak

 1 : 1

 Železničar - Jošanica ND 2011

 1 : 0

 Partizan - Šumadija

 2 : 0

 Bane - Loznica 1919

 2 : 0

 Šapine - Sloboda

 4 : 0

10.kolo

Rudar - Sloboda 

 2 : 0

 Loznica 1919 - Šapine

 0 : 1

 Šumadija - Bane

 2 : 0

 Jošanica ND 2011 - Partizan

 3 : 1

 Seljak - Železničar

 2 : 0

 Krušik - Pobeda

 5 : 2

 Mačva - Mladi radnik

 5 : 1

 Polet - Jasenica 1911

 4 : 2

11.kolo

 Jasenica 1911 - Rudar

 2 : 0

 Mladi radnik - Polet

 1 : 0

 Pobeda - Mačva

 2 : 0

 Železničar - Krušik

 1 : 1

 Partizan - Seljak

 0 . 0

 Bane - Jošanica ND 2011

 2 : 1

 Šapine - Šumadija

 3 : 1

 Sloboda - Loznica 1919

 0 : 0

12.kolo

Rudar - Loznica 1919 

 1 : 0

 Šumadija - Sloboda

 2 : 0

 Jošanica ND 2011 - Šapine

 3 : 0

 Seljak - Bane

 1 : 0

 Krušik - Partizan

 2 : 0

 Mačva - Železničar

 1 : 0

 Polet - Pobeda

 0 : 0

 Jasenica 1911 - Mladi radnik

 1 : 1

13.kolo

 Mladi radnik - Rudar

 0 : 0

 Pobeda - Jasenica 1911

 0 : 0

 Železničar - Polet

 0 : 1

 Partizan - Mačva

 0 : 0

 Bane - Krušik

 2 : 1

 Šapine - Seljak

 2 : 0

 Sloboda - Jošanica ND 2011

 0 : 1

 Loznica 1919 - Šumadija

 3 : 1

14.kolo

Rudar - Šumadija 

 1 : 0

 Jošanica ND 2011 - Loznica 1919

 0 : 1

 Seljak - Sloboda

 4 : 0

 Krušik - Šapine

 2 : 3

 Mačva - Bane

 3 : 0

 Polet - Partizan

 2 : 0

 Jasenica 1911 - Železničar

 0 : 1

 Mladi radnik - Pobeda

 0 : 3

15.kolo

 Pobeda - Rudar

 1 : 2

 Železničar - Mladi radnik

 3 : 0

 Partizan - Jasenica 1911

 1 : 2

 Bane - Polet

 1 : 0

 Šapine - Mačva

 1 : 1

 Sloboda - Krušik

 2 : 5

 Loznica 1919 - Seljak

 1 : 0

 Šumadija - Jošanica ND 2011

 0 : 0

16.kolo

 Rudar - Jošanica ND 2011

 3 : 0

 Šumadija - Seljak

 2 : 1

 Loznica 1919 - Krušik

 3 : 0

 Sloboda - Mačva

 0 : 2

 Šapine - Polet

 0 : 2

 Bane - Jasenica 1911

 3 : 0

 Partizan - Mladi radnik

 3 : 0

 Železničar - Pobeda

 2 : 1

17.kolo

Železničar - Rudar 

 1 : 1

 Pobeda - Partizan

 4 : 2

 Mladi radnik - Bane

 0 : 0

 Jasenica 1911 - Šapine

 0 : 2

 Polet - Sloboda

 2 : 1

 Mačva - Loznica 1919

 0 : 0

 Krušik - Šumadija

 1 : 1

 Seljak - Jošanica ND 2011

 1 : 1

18.kolo

 Rudar - Seljak

 1 : 1

 Jošanica ND 2011 - Krušik

 3  : 0

 Šumadija - Mačva

 0 : 0

 Loznica 1919 - Polet

 1 : 0

 Sloboda - Jasenica 1911

 3 : 1

 Šapine - Mladi radnik

 5 : 2

 Bane - Pobeda

 1 : 2

 Partizan - Železničar

 2 : 0

19.kolo

 Partizan - Rudar

 1 : 2

 Železničar - Bane

 4 : 0

 Pobeda - Šapine

 3 : 4

 Mladi radnik - Sloboda

 0 : 1

 Jasenica 1811 - Loznica 1919

 1 : 2

 Polet - Šumadija

 1 : 0

 Mačva - Jošanica ND 2011

 4 : 0

 Krušik - Seljak

 2 : 2

20.kolo

 Rudar - Krušik

 2 : 0

 Seljak - Mačva

 1 : 3

 Jošanica ND 2011 - Polet

 0 : 1

 Šumadija - Jasenica 1911

 2 : 0

 Loznica 1919 - Mladi radnik

 2 : 0

 Sloboda - Pobeda

 1 : 1

 Šapine - Železničar

 1 : 0

 Bane - Partizan

 2 : 0

21.kolo

 Bane - Rudar

 

 Partizan - Šapine

 

 Železničar - Sloboda

 

 Pobeda - Loznica 1919

 

 Mladi radnik - Šumadija

 

 Jasenica 1911 - Jošanica ND 2011

 

 Polet - Seljak

 

 Mačva - Krušik

 

22.kolo

Rudar - Mačva 

 

 Krušik - Polet

 

 Seljak - Jasenica 1911

 

 Jošanica ND 2011 - Mladi radnik

 

 Šumadija - Pobeda

 

 Loznica 1919 - Železničar

 

 Sloboda - Partizan

 

 Šapine - Bane

 

23.kolo

Šapine - Rudar 

 

 Bane - Sloboda

 

 Partizan - Loznica 1919

 

 Železničar - Šumadija

 

 Pobeda - Jošanica ND 2011

 

 Mladi radnik - Seljak

 

 Jasenica 1911 - Krušik

 

 Polet - Mačva

 

24.kolo

 Rudar - Polet

 

 Mačva - Jasenica 1911

 

 Krušik - Mladi radnik

 

 Seljak - Pobeda

 

 Jošanica ND 2011 - Železničar

 

 Šumadija - Partizan

 

 Loznica 1919 - Bane

 

 Sloboda - Šapine

 

25.kolo

 Sloboda - Rudar

 

 Šapine - Loznica 1919

 

 Bane - Šumadija

 

 Partizan - Jošanica ND 2011

 

 Železničar - Seljak

 

 Pobeda - Krušik

 

 Mladi radnik - Mačva

 

 Jasenica 1911 - Polet

 

26.kolo

 Rudar - Jasenica 1911

 

 Polet - Mladi radnik

 

 Mačva - Pobeda

 

 Krušik - Železničar

 

 Seljak - Partizan

 

 Jošanica ND 2011 - Bane

 

 Šumadija - Šapine

 

 Loznica 1919 - Sloboda

 

27.kolo

Loznica 1919 - Rudar 

 

 Sloboda - Šumadija

 

 Šapine - Jošanica ND 2011

 

 Bane - Seljak 

 

 Partizan - Krušik

 

 Železničar - Mačva

 

 Pobeda - Polet

 

 Mladi radnik - Jasenica 1911

 

28.kolo

 Rudar - Mladi radnik

 

 Jasenica 1911 - Pobeda

 

 Polet - Železničar

 

 Mačva - Partizan

 

 Krušik - Bane

 

 Seljak - Šapine

 

 Jošanica ND 2011 - Sloboda

 

 Šumadija - Loznica 1919

 

29.kolo

Šumadija - Rudar 

 

 Loznica 1919 - Jošanica ND 2011

 

 Sloboda - Seljak

 

 Šapine - Krušik

 

 Bane - Mačva

 

 Partizan - Polet

 

 Železničar - Jasenica 1911

 

 Pobeda - Mladi radnik

 

30.kolo

 Rudar - Pobeda

 

 Mladi radnik - Železničar

 

 Jasenica 1911 - Partizan

 

 Polet - Bane

 

 Mačva - Šapine

 

 Krušik - Sloboda

 

 Seljak - Loznica

 

 Jošanica ND 2011 - Šumadija

 

Posetilac broj


Fudbalski savez
Srbije

Fudbalski  savez
regiona Zapadne  Srbije


AD WOOD.rs

 

izrada i montaža
metalnih konstrukcija