Opstinski fudbalski savez Petrovac

Urednik sajta
Vladica Tošić
kontakt
063 8185511
065 3326455
vladicatosic@gmail.com  

TEHNIČKI PARTNER

Srbijasport.net
srbijasport.net

 
srbijalepa.webs.com

 

 
Opštinska liga - grupa ISTOK

RASPORED prolećnog dela 2013-14

 Službeni bilten  br. 10

11. kolo

 datum 

sat  mesto

 klubovi

 rezultat 

13.04.2014.

15.30  Manastirica Manastirica - Mladost (L) 2 : 1

12.04.2014.

15.30  Ždrelo Vukan - Jedinstvo 2 : 4

12.04.2014.

15.30  Trnovče Napredak - Mladost (R) 2 : 0

12.04.2014.

15.30  Šetonje Omladinac B - Brana Paunović 1 : 0

12.04.2014.

15.30  Melnica Melnica - Rade Milošević 1 : 4
10. kolo

 datum 

sat  mesto

 klubovi

 rezultat 

05.04.2014.

15.30  Leskovac Mladost (L) - Rade Milošević 0 : 1

05.04.2014.

15.30  Rašanac Brana Paunović 1933 - Melnica 0 : 3

06.04.2014.

15.30  Ranovac Mladost(R) - Omladinac B 0 : 3

06.04.2014.

15.30  Kamenovo Jedinstvo - Napredak 1 : 1

06.04.2014.

15.30  Manastirica Manastirica - Vukan 4 : 3
12. kolo

 datum 

sat  mesto

 klubovi

 rezultat 

19.04.2014.

16.00  Leskovac Mladost (L) - Melnica  

19.04.2014.

16.00  Dubočka Rade Milošević - Omladinac B  

19.04.2014.

16.00  Rašanac Brana Paunović - Napredak  

19.04.2014.

16.00  Ranovac Mladost (R) - Vukan  

19.04.2014.

16.00  Kamenovo Jedinstvo - Manastirica  

Opštinska fudbalska liga "ISTOK"  2013-14

1.kolo

 Rade Milošević - Mladost (L)

 2 : 1

 Melnica - Brana Paunović

 0 : 3

 Omladinac b - Mladost (R)

 1 : 1

 Napredak - Jedinstvo

 2 : 2

 Vukan - Manastirica

 2 : 0

 
2.kolo

 Mladost (L) - Manastirica

 1 : 2

 Jedinstvo - Vukan

 1 : 0

 Mladost (R) - Napredak

 0 : 2

 Brana Paunović - Omladinac b

 0 : 1

 Rade Milošević - Melnica

 3 : 1

3.kolo

 Melnica - Mladost (L)

 1 : 2

 Omladinac b - Rade Milošević

 1 : 1

 Napredak - Brana Paunović

 3 : 0

 Vukan - Mladost (R)

 2 : 1

 Manastirica - Jedinstvo

 6 : 3

 
4.kolo

 Mladost (L) - Jedinstvo

 0 : 6

 Mladost(R) - Manastirica

 1 : 0

 Brana Paunović - Vukan

 1 : 0

 Rade Milošević - Napredak

 1 : 2

 Melnica - Omladinac b

 0 : 5

5.kolo

 Omladinac b - Mladost(L)

 4 : 1

 Napredak - Melnica

 2 : 0

 Vukan - Rade Milošević

 1 : 1

 Manastirica - Brana Paunović

 2 : 1

 Jedinstvo - Mladost (R)

 2 : 0

 
6.kolo

 Mladost (L) - Mladost (R)

 1 : 4

 Brana Paunović - Jedinstvo

 1 : 3

 Rade Milošević - Manastirica

 2 : 0

 Melnica - Vukan

 2 : 1

 Omladinac b - Napredak

 1 : 2

7.kolo

 Napredak - Mladost (L)

 4 : 0

 Vukan - Omladinac b

 2 : 2

 Manastirica - Melnica

 6 : 1

 Jedinstvo - Rade Milošević

 0 : 1

 Mladost(R) - Brana Paunović

 2 : 3

 
8.kolo

 Mladost (L) - Brana Paunović

 2 : 1

 Rade Milošević - Mladost (R)

 3 : 2

 Melnica - Jedinstvo

 1 : 3

 Omladinac b - Manastirica

 4 : 0

 Napredak - Vukan

 4 : 1

9.kolo

 Vukan - Mladost (L)

 5 : 1

 Manastirica - Napredak

 4 : 4

 Jedinstvo - Omladinac b

 2 : 1

 Mladost(R) - Melnica

 3 : 1

 Brana Paunović - Rade Milošević

 0 : 1

 
10.kolo

 Mladost(L) - Rade Milošević

 0 : 1

 Brana Paunović - Melnica

 0 : 3

 Mladost(R) - Omladinac B

 0 : 3

 Jedinstvo - Napredak

 1 : 1

 Manastirica - Vukan

 4 : 3

11.kolo

 Manastirica - Mladost(L)

 2 : 1

 Vukan - Jedinstvo

 2 : 4

 Napredak - Mladost(R)

 2 : 0

 Omladinac B - Brana Paunović

 1 : 0

 Melnica - Rade Milošević

 1 : 4

 
12.kolo

 Mladost(L) - Melnica

 

 Rade Milošević - Omladinac B

 

 Brana Paunović - Napredak

 

 Mladost(R) - Vukan

 

 Jedinstvo - Manastirica

 

13.kolo

 Jedinstvo - Mladost(L)

 

 Manastirica - Mladost(R)

 

 Vukan - Brana Paunović

 

 Napredak - Rade Milošević

 

 Omladinac B - Melnica

 

 
14.kolo

 Mladost(L) - Omladinac B

 

 Melnica - Napredak

 

 Rade Milošević - Vukan

 

 Brana Paunović - Manastirica

 

 Mladost(R) - Jedinstvo

 

15.kolo

 Mladost(R) - Mladost(L)

 

 Jedinstvo - Brana Paunović

 

 Manastirica - Rade Milošević

 

 Vukan - Melnica

 

 Napredak - Omladinac B

 

 
16.kolo

 Mladost(L) - Napredak

 

 Omladinac B - Vukan

 

 Melnica - Manastirica

 

 Rade Milošević - Jedinstvo

 

 Brana Paunović - Mladost(R)

 

17.kolo

 Brana Paunović - Mladost(L)

 

 Mladost(R) - Rade Milošević

 

 Jedinstvo - Melnica

 

 Manastirica - Omladinac B

 

 Vukan - Napredak

 

 
18.kolo

 Mladost(L) - Vukan

 

 Napredak -Manastirica

 

 Omladinac B - Jedinstvo

 

 Melnica - Mladost(R)

 

 R.Milošević - B.Paunović

 

Posetilac broj

Opštinski fudbalski savez Petrovac
Opštinski
fudbalski savez
Petrovac na Mlavi


AD WOOD.rs

izrada i montaža
metalnih konstrukcija