Opstinski fudbalski savez Petrovac

Urednik sajta
Vladica Tošić
kontakt
063 8185511
065 3326455
vladicatosic@gmail.com  

TEHNIČKI PARTNER

Srbijasport.net
srbijasport.net

 

 

      MEĐUOPŠTINSKA LIGA "MLAVA"  2014-15     

 

Raspored prolećnog dela prvenstva 2014-15

19. kolo    25-26. april   2015
                           domaćin         rezultat

         gost

Omladinac (S)   Omladinac (Š)
Mladost (P)   Polet (A)
Budućnost   Omladinac (B)
Radnički   Dragoš
Napredak 1927 0 : 3 Rade Milošević
Borac (VL)   BSK 1924
slobodna ekipa "Rudar" Stamnica
18. kolo    18-19. april   2015
                           domaćin         rezultat

         gost

Omladinac (Š) 2 : 1 B S K  1924
Rade Milošević 1 : 2 Rudar (S)
Dragoš 4 : 0 Napredak  1927
Omladinac (B) 2 : 4 Radnički
Polet (A) 0 : 2 Budućnost
Omladinac (S) 2 : 1 Mladost (P)
slobodna ekipa "Borac" Veliko Laole
20. kolo    02-03.  maj   2015
                           domaćin         rezultat

         gost

Omladinac (Š)   Borac (VL)
BSK 1924   Rudar (S)
Rade Milošević   Radnički
Dragoš   Budućnost
Omladinac (B)   Mladost (P)
Polet (A)   Omladinac (S)
slobodna ekipa "Napredak 1927" Toponica

MFL Mlava   2014-15

1.kolo

 Rade Milošević - Omladinac (Š)

 4 : 0

 Mlava (Z) - Dragoš

 2 : 4

 BSK 1924 - Omladinac (B)

 4 : 0

 Borac - Polet

 3 : 1

 Rudar - Omladinac(S)

 2 : 2

 Napredak 1927 - Mladost

 4 : 3

 Radnički - Budućnost

 0 : 1

2.kolo

 Omladinac(Š) - Budućnost

 5 : 0

 Mladost - Radnički

 5 : 1

 Omladinac(S) - Napredak 1927

 1 : 0

 Polet - Rudar

 3 : 2

 Omladinac(B) - Borac

 0 : 4

 Dragoš - BSK 1924

 2 : 1

 Rade Milošević - Mlava(Z)

 2 : 1

3.kolo

 Mlava(Z) - Omladinac(Š)

 3 : 2

 BSK 1924 - Rade Milošević

 2 : 0

 Borac - Dragoš

 0 : 1

 Rudar - Omladinac(B)

 1 : 0

 Napredak 1927 - Polet

 1 : 0

 Radnički - Omladinac(S)

 4 : 2

 Budućnost - Mladost

 1 : 0

4.kolo

 Omladinac(Š) - Mladost

 1 : 0

 Omladinac(S) - Budućnost

 1 : 2

 Polet - Radnički

 4 : 0

 Omladinac(B) - Napredak 1927

 2 : 2

 Dragoš - Rudar

 0 : 0

 Rade Milošević - Borac

 0 : 0

 Mlava(Z) - BSK 1924

 2 : 2

5.kolo

 BSK 1924 - Omladinac(Š)

 2 : 0

 Borac - Mlava(Z)

 5 : 0

 Rudar - Rade Milošević

 0 : 0

 Napredak 1927 - Dragoš

0 : 3

 Radnički - Omladinac(B)

 6 : 1

 Budućnost - Polet

 4 : 0

 Mladost - Omladinac(S)

 2 : 1

6.kolo

 Omladinac(Š) - Omladinac(S)

 3 : 0

 Polet - Mladost

 2 : 1

 Omladinac(B) - Budućnost

 0 : 0

 Dragoš - Radnički

 3 : 2

 Rade Milošević - Napredak 1927

 6 : 0

 Mlava(Z) - Rudar

 2 : 1

 BSK 1924 - Borac

 1 : 1

7.kolo

 Borac - Omladinac(Š)

 2 : 1

 Rudar - BSK 1924

 3 : 0

 Napredak 1927 - Mlava(Z)

 3 : 0

 Radnički - Rade Milošević

 2 : 0

 Budućnost - Dragoš

 2 : 2

 Mladost - Omladinac(B)

 2 : 1

 Omladinac(S) - Polet

 1 : 1

8.kolo

 Omladinac(Š) - Polet

 3 : 0

 Omladinac(B) - Omladinac(S)

 0 : 2

 Dragoš - Mladost

 1 : 2

 Rade Milošević - Budućnost

 3 : 0

 Mlava(Z) - Radnički

 1 : 1

 BSK 1924 - Napredak 1927

 3 : 0

 Borac - Rudar

 2 : 0

9.kolo

 Rudar - Omladinac(Š)

 1 : 2

 Napredak 1927 - Borac

 3 : 4

 Radnički - BSK 1924

 4 : 3

 Budućnost - Mlava(Z)

 3 : 0

 Mladost - Rade Milošević

 0 : 1

 Omladinac(S) - Dragoš

 3 : 2

 Polet - Omladinac(B)

 5 : 1

10.kolo

 Omladinac(Š) - Omladinac(B)

 4 : 0

 Dragoš - Polet

 3 : 1

 Rade Milošević - Omladinac(S)

 3 : 0

 Mlava(Z) - Mladost

 0 : 1

 BSK 1927 - Budućnost

 3 : 1

 Borac - Radnički

 2 : 2

 Rudar - Napredak 1927

 4 : 0

11.kolo

 Napredak 1927 - Omladinac(Š)

 3 : 1

 Radnički - Rudar

 3 : 0

 Budućnost - Borac

 1 : 0

 Mladost - BSK 1924

 2 : 1

 Omladinac(S) - Mlava(Z)

 3 : 0

 Polet - Rade Milošević

 0 : 0

 Omladinac(B) - Dragoš

 0 : 4

12.kolo

 Omladinac(Š) - Dragoš

 5 : 0

 Rade Milošević - Omladinac(B)

 3 : 0

 Mlava(Z) - Polet

 0 : 2

 BSK 1924 - Omladinac(S)

 5 : 0

 Borac - Mladost

 5 : 0

 Rudar - Budućnost

 0 : 3

 Napredak 1927 - Radnički

 4 : 1

13.kolo

 Radnički - Omladinac(Š)

 2 : 1

 Budućnost - Napredak 1927

 2 : 0

 Mladost - Rudar

 3 : 0

 Omladinac(S) - Borac

 0 : 2

 Polet - BSK 1924

 3 : 0

 Omladinac(B) - Mlava(Z)

 1 : 1

 Dragoš - Rade Milošević

 1 : 2

14.kolo

 Omladinac(Š) - Rade Milošević

 0: 0

 Dragoš - Mlava(Z)

 -

 Omladinac(B) - BSK 1924

 1 : 3

 Polet - Borac

 1 : 4

 Omladinac(S) - Rudar

 1 : 0

 Mladost - Napredak 1924

 2 : 0

 Budućnost - Radnički

 5 : 0

15.kolo

 Budućnost - Omladinac(Š)

 4 : 1

 Radnički - Mladost

 3 : 1

 Napredak 1927 - Omladinac(S)

 4 : 2

 Rudar - Polet

 3 : 2

 Borac - Omladinac(B)

 5 : 4

 BSK 1924 - Dragoš

 2 : 0

 Mlava(Z) - Rade Milošević

 -

16.kolo

 Omladinac(Š) - Mlava(Z)

 -

 Rade Milošević - BSK 1924

 0 : 0

 Dragoš - Borac

 1 : 2

 Omladinac(B) - Rudar

 2 : 4

 Polet - Napredak 1927

 4 : 0

 Omladinac(S) - Radnički

 4 : 0

 Mladost - Budućnost

 2 : 2

17.kolo

 Mladost - Omladinac(Š)

 2 : 0

 Budućnost - Omladinac(S)

 4 : 3

 Radnički - Polet

 2 : 0

 Napredak 1927 - Omladinac(B)

 5 : 0

 Rudar - Dragoš

 4 : 0

 Borac - Rade Milošević

 1 : 4

 BSK 1924 -  Mlava(Z)

 -

18.kolo

 Omladinac(Š) - BSK 1924

 2 : 1

 Mlava(Z) - Borac

 -

 Rade Milošević - Rudar

 1 : 2

 Dragoš - Napredak 1927

 4 : 0

 Omladinac(B) - Radnički

 2 : 4

 Polet - Budućnost

 0 : 2

 Omladinac(S) - Mladost

 2 : 1

19.kolo

 Omladinac(S) - Omladinac(Š)

 

 Mladost - Polet

 

 Budućnost - Omladinac(B)

 

 Radnički - Dragoš

 

 Napredak 1927 - Rade Milošević

 

 Rudar - Mlava(Z)

 

 Borac - BSK 1924

 

20.kolo

 Omladinac(Š) - Borac

 

 BSK 1924 - Rudar

 

 Mlava(Z) - Napredak 1927

 

 Rade Milošević - Radnički

 

 Dragoš - Budućnost

 

 Omladinac(B) - Mladost

 

 Polet - Omladinac(S)

 

21.kolo

 Polet - Omladinac(Š)

 

 Omladinac(S) - Omladinac(B)

 

 Mladost - Dragoš

 

 Budućnost - Rade Milošević

 

 Radnički - Mlava(Z)

 

 Napredak 1927 - BSK 1924

 

 Rudar - Borac

 

22.kolo

 Omladinac(Š) - Rudar

 

 Borac - Napredak 1927

 

 BSK 1924 - Radnički

 

 Mlava(Z) - Budućnost

 

 Rade Milošević - Mladost

 

 Dragoš - Omladinac(S)

 

 Omladinac(B) - Polet

 

23.kolo

 Omladinac(B) - Omladinac(Š)

 

 Polet - Dragoš

 

 Omladinac(S) - Rade Milošević

 

 Mladost - Mlava(Z)

 

 Budućnost - BSK 1924

 

 Radnički - Borac

 

 Napredak 1927 - Rudar

 

24.kolo

 Omladinac(Š) - Napredak 1927

 

 Rudar - Radnički

 

 Borac - Budućnost

 

 BSK 1924 - Mladost

 

 Mlava(Z) - Omladinac(S)

 

 Rade Milošević - Polet

 

 Dragoš - Omladinac(B)

 

25.kolo

 Dragoš - Omladinac(Š)

 

 Omladinac(B) - Rade Milošević

 

 Polet - Mlava(Z)

 

 Omladinac(S) - BSK 1924

 

 Mladost - Borac

 

 Budućnost - Rudar

 

 Radnički - Napredak 1927

 

26.kolo

 Omladinac(Š) - Radnički

 

 Napredak 1927 - Budućnost

 

 Rudar - Mladost

 

 Borac - Omladinac(S)

 

 BSK 1924 - Polet

 

 Mlava(Z) - Omladinac(B)

 

 Rade Milošević - Dragoš

 

Posetilac broj

 


AD WOOD.rs

izrada i montaža
metalnih konstrukcija