Opstinski fudbalski savez Petrovac

Urednik sajta
Vladica Tošić
kontakt
063 8185511
065 3326455
vladicatosic@gmail.com  

TEHNIČKI PARTNER

Srbijasport.net
srbijasport.net

 
srbijalepa.webs.com

 

      MEĐUOPŠTINSKA LIGA "MLAVA"  2013-14     

   KLUBOVI U SEZONI 2013-14     

 

  Raspored lige - prolećni deo   

17. kolo

 datum 

sat  mesto

 klubovi

 rezultat 

13.04.2014.

15.30  Tabanovac  Zadrugar - Budućnost 5 : 0

13.04.2014.

15.30  Ćovdin  Krilaš - Polet 3 : 1

13.04.2014.

15.30  Porodin  Mladost - Napredak 5 : 1

13.04.2014.

15.30  Starčevo  Omladinac (S) - Borac 2 : 2

13.04.2014.

15.30  Bistrica  Bata Bulić - Radnički 1 : 1

13.04.2014.

15.30  Busur  Omladinac (B) - Dragoš 4 : 1

13.04.2014.

15.30  Mirijevo  Omladinac (M) - Rudar 0 : 0
16. kolo

 datum 

sat  mesto

 klubovi

 rezultat 

06.04.2014.

15.30  Vezičevo  Budućnost - Rudar 2 : 0

06.04.2014.

15.30  Oreškovica  Dragoš - Omladinac (M) 0 : 2

06.04.2014.

15.30  Knežica  Radnički - Omladinac (B) 4 : 3

06.04.2014.

15.30  Petrovac  Borac - Bata Bulić 4 : 2

06.04.2014.

15.30  Toponica  Napredak - Omladinac (S) 2 : 0

06.04.2014.

15.30  Aleksandrovac  Polet - Mladost 2 : 1

06.04.2014.

15.30  Tabanovac  Zadrugar - Krilaš 2 : 2
18. kolo

 datum 

sat  mesto

 klubovi

 rezultat 

20.04.2014.

16.00  Vezičevo  Budućnost - Omladinac (M)  

20.04.2014.

16.00  Stamnica  Rudar - Omladinac (B)  

20.04.2014.

16.00  Oreškovica  Dragoš - Bata Bulić  

20.04.2014.

16.00  Knežica  Radnički - Omladinac (S)  

20.04.2014.

16.00  Veliko Laole  Borac - Mladost  

20.04.2014.

16.00  Toponica  Napredak - Krilaš  

20.04.2014.

16.00  Aleksandrovac  Polet - Zadrugar  

MFL Mlava   2013-14

1.kolo

 Dragoš - Budućnost

 1 : 2

 Rudar - Radnički

 1 : 1

 Omladinac (M) - Borac

 3 : 2

 Omladinac (B) - Napredak

 1 : 0

 Bata Bulić - Polet

 3 : 0

 Omladinac (S) - Zadrugar

 1 : 0

 Mladost - Krilaš

 0 : 2

2.kolo

 Budućnost - Krilaš

 0 : 0

 Zadrugar - Mladost

 2 : 1

 Polet - Omladinac (S)

 0 : 0

 Napredak - Bata Bulić

 5 : 4

 Borac - Omladinac (B)

 0 : 1

 Radnički - Omladinac (M)

 0 : 1

 Dragoš - Rudar

 1 : 2

3.kolo

 Rudar - Budućnost

 3 : 1

 Omladinac (M) - Dragoš

 3 : 1

 Omladinac (B) - Radnički

 2 : 1

 Bata Bulić - Borac

 2 : 1

 Omladinac (S) - Napredak

 0 : 0

 Mladost - Polet

 4 : 0

 Krilaš - Zadrugar

 1 : 2

4.kolo

 Budućnost - Zadrugar

 2 : 2

 Polet - Krilaš

 3 : 1

 Napredak - Mladost

 5 : 1

 Borac - Omladinac (S)

 2 : 0

 Radnički - Bata Bulić

 4 : 1

 Dragoš - Omladinac (B)

 1 : 1

 Rudar - Omladinac (M)

 2 : 0

5.kolo

 Omladinac (M) - Budućnost

 3 : 1

 Omladinac (B) - Rudar

 1 : 0

 Bata Bulić - Dragoš

 3 : 1

 Omladinac (S) - Radnički

 

 Mladost - Borac

 2 : 2

 Krilaš - Napredak

 1 : 0

 Zadrugar - Polet

 2 : 0

6.kolo

Budućnost - Polet 

 2 : 1

 Napredak - Zadrugar

 2 : 0

 Borac - Krilaš

 2 : 3

 Radnički - Mladost

 5 : 1

 Dragoš - Omladinac (S)

 2 : 1

 Rudar - Bata Bulić

 6 : 5

 Omladinac (M) - Omladinac (B)

 3 : 0

7.kolo

Omladinac (B) - Budućnost 

 0 : 1

 Bata Bulić - Omladinac (M)

 4 : 1

 Omladinac (S) - Rudar

 3 : 0

 Mladost - Dragoš

 0 : 2

 Krilaš - Radnički

 2 : 3

 Zadrugar - Borac

 4 : 1

 Polet - Napredak

 2 : 2

8.kolo

 Budućnost - Napredak

 5 : 1

 Borac - Polet

 3 : 2

 Radnički - Zadrugar

 0 : 0

 Dragoš - Krilaš

 2 : 0

 Rudar -Mladost

 3 : 0

 Omladinac (M) - Omladinac (S)

 2 : 0

 Omladinac (B) - Bata Bulić

 1 : 3

9.kolo

Bata Bulić - Budućnost 

 1 : 0

 Omladinac (S) - Omladinac (B)

 1 : 1

 Mladost - Omladinac (M)

 3 : 2

 Krilaš - Rudar

 3 : 1

 Zadrugar - Dragoš

 4 : 3

 Polet - Radnički

 6 : 2

 Napredak - Borac

 2 : 0

10.kolo

 Budućnost - Borac

 3 : 1

 Radnički - Napredak

 6 : 3

 Dragoš - Polet

 4 : 3

 Rudar - Zadrugar

 4 : 1

 Omladinac (M) - Krilaš

 1 : 0

 Omladinac (B) - Mladost

 1 : 2

 Bata Bulić - Omladinac (S)

 1 : 1

11.kolo

Omladinac (S) - Budućnost 

 1 : 0

 Mladost - Bata Bulić

 5 : 1

 Krilaš - Omladinac (B)

 3 : 1

 Zadrugar - Omladinac (M)

 2 : 4

 Polet - Rudar

 3 : 2

 Napredak - Dragoš

 1 : 1

 Borac - Radnički

 2 : 1

12.kolo

 Budućnost - Radnički

 1 : 0

 Dragoš - Borac

 1 : 1

 Rudar - Napredak

 6 : 1

 Omladinac (M) - Polet

 1 : 0

 Omladinac (B) - Zadrugar

 0 : 0

 Bata Bulić - Krilaš

 2 : 1

 Omladinac (S) - Mladost

 3 : 1

13.kolo

 Mladost - Budućnost

 4 : 3

 Krilaš - Omladinac (S)

 1 : 0

 Zadrugar - Bata Bulić

 3 : 1

 Polet - Omladinac (B)

 2 : 0

 Napredak - Omladinac (M)

 3 : 2

 Borac - Rudar

 0 : 0

 Radnički - Dragoš

 2 : 0

14.kolo

 Budućnost - Dragoš

0 : 3

 Radnički - Rudar

 4 : 3

 Borac - Omladinac (M)

 1 : 0

 Napredak - Omladinac (B)

 0 : 0

 Polet - Bata Bulić

 2 : 0

 Zadrugar - Omladinac (S)

 4 : 0

 Krilaš - Mladost

 2 : 0

15.kolo

 Krilaš - Budućnost

 1 : 0

 Mladost - Zadrugar

 2 : 2

 Omladinac (S) - Polet

 4 : 0

 Bata Bulić - Napredak

 4 : 2

 Omladinac (B) - Borac

 2 : 0

 Omladinac (M) - Radnički

 2 : 1

 Rudar - Dragoš

 3 : 1

16.kolo

 Budućnost - Rudar

 2 : 0

 Dragoš - Omladinac (M)

 0 : 2

 Radnički - Omladinac (B)

 4 : 3

 Borac - Bata Bulić

 4 : 2

 Napredak - Omladinac (S)

 2 : 0

 Polet - Mladost

 2 : 1

 Zadrugar - Krilaš

 2 : 2

17.kolo

 Zadrugar - Budućnost

 5 : 0

 Krilaš - Polet

 3 : 1

 Mladost - Napredak

 5 : 1

 Omladinac (S) - Borac

 2 : 2

 Bata Bulić - Radnički

 1 : 1

 Omladinac (B) - Dragoš

 4 : 1

 Omladinac (M) - Rudar

 0 : 0

18.kolo

 Budućnost - Omladinac (M)

 

 Rudar - Omladinac (B)

 

 Dragoš - Bata Bulić

 

 Radnički - Omladinac (S)

 

 Borac - Mladost

 

 Napredak - Krilaš

 

 Polet - Zadrugar

 

19.kolo

 Polet - Budućnost

 

 Zadrugar - Napredak

 

 Krilaš - Borac

 

 Mladost - Radnički

 

 Omladinac (S) - Dragoš

 

 Bata Bulić - Rudar

 

 Omladinac (B) - Omladinac (M)

 

20.kolo

 Budućnost - Omladinac (B)

 

 Omladinac (M) - Bata Bulić

 

 Rudar - Omladinac (S)

 

 Dragoš - Mladost

 

 Radnički - Krilaš

 

 Borac - Zadrugar

 

 Napredak - Polet

 

21.kolo

 Napredak - Budućnost

 

 Polet - Borac

 

 Zadrugar - Radnički

 

 Krilaš - Dragoš

 

 Mladost - Rudar

 

 Omladinac (S) - Omladinac (M)

 

 Bata Bulić - Omladinac (B)

 

22.kolo

Budućnost - Bata Bulić 

 

 Omladinac (B) - Omladinac (S)

 

 Omladinac (M) - Mladost

 

 Rudar - Krilaš

 

 Dragoš - Zadrugar

 

 Radnički - Polet

 

 Borac - Napredak

 

23.kolo

 Borac - Budućnost

 

 Napredak - Radnički

 

 Polet - Dragoš

 

 Zadrugar - Rudar

 

 Krilaš - Omladinac (M)

 

 Mladost - Omladinac (B)

 

 Omladinac (S) - Bata Bulić

 

24.kolo

 Budućnost - Omladinac (S)

 

 Bata Bulić - Mladost

 

 Omladinac (B) - Krilaš

 

 Omladinac (M) - Zadrugar

 

 Rudar - Polet

 

 Dragoš - Napredak

 

 Radnički - Borac

 

25.kolo

 Radnički - Budućnost

 

 Borac - Dragoš

 

 Napredak - Rudar

 

 Polet - Omladinac (M)

 

 Zadrugar - Omladinac (B)

 

 Krilaš - Bata Bulić

 

 Mladost - Omladinac (S)

 

26.kolo

 Budućnost - Mladost

 

 Omladinac (S) - Krilaš

 

 Bata Bulić - Zadrugar

 

 Omladinac (B) - Polet

 

 Omladinac (M) - Napredak

 

 Rudar - Borac

 

 Dragoš - Radnički

 

Posetilac broj

 


AD WOOD.rs

izrada i montaža
metalnih konstrukcija