Opstinski fudbalski savez Petrovac

Urednik sajta
Vladica Tošić
kontakt
063 8185511
065 3326455
vladicatosic@gmail.com  

TEHNIČKI PARTNER

Srbijasport.net
srbijasport.net

 
srbijalepa.webs.com

 

      MEĐUOPŠTINSKA LIGA "DUNAV"  2013-14     

 Raspored lige - prolećni deo 

18. kolo

 datum 

sat  mesto

 klubovi

 rezultat 

20.04.2014.

16.00  Ćirikovac  Sloga (Ć) - Dunavac  

20.04.2014.

16.00  Drmno  Sloga (D) - Mlava  

20.04.2014.

16.00  Topolovnik  Sloga TOP - Jedinstvo (Lj)  

20.04.2014.

16.00  Kličevac  Vojvoda Milenko - Kurjače  

19.04.2014.

16.00  Voluja  Polet - Jedinstvo (D)  

20.04.2014.

16.00  Majilovac  Mladi borac - Napredak  

20.04.2014.

16.00  Klenovnik  Borac - Žitkovica  
17. kolo

 datum 

sat  mesto

 klubovi

 rezultat 

12.04.2014.

15.30  Žitkovica  Žitkovica - Sloga (Ć) 5 : 0

13.04.2014.

15.30  Bubušinac  Napredak - Borac 0 : 0

13.04.2014.

15.30  Duboka  Jedinstvo (D) - Mladi borac 3 : 3

13.04.2014.

15.30  Kurjače  Kurjače - Polet 3 : 1

12.04.2014.

15.30  Ljubinje  Jedinstvo (Lj) - Voj.Milenko 0 : 2

13.04.2014.

15.30  Bratinac  Mlava - Sloga TOP 4 : 1

13.04.2014.

15.30  Kisiljevo  Dunavac - Sloga (D) 3 : 1
19. kolo

 datum 

sat  mesto

 klubovi

 rezultat 

27.04.2014.

16.00  Klenovnik  Borac - Sloga (Ć)  

26.04.2014.

16.00  Žitkovica  Žitkovica - Mladi borac  

27.04.2014.

16.00  Bubušinac  Napredak - Polet  

27.04.2014.

16.00  Duboka  Jedinstvo (D) - V.Milenko  

27.04.2014.

16.00  Kurjače  Kurjače - Sloga TOP  

26.04.2014.

16.00  Ljubinje  Jedinstvo (Lj) - Sloga (D)  

27.04.2014.

16.00  Bratinac  Mlava - Dunavac  

MFL Dunav   2013-14

1.kolo

 Sloga TOP - Sloga (Ć)

 3 : 4

 Sloga (D) - Vojvoda Milenko

 0 : 3

 Dunavac - Polet

 5 : 1

 Mlava - Mladi borac

 3 : 1

 Jedinstvo (Lj) - Borac

 2 : 1

 Kurjače - Žitkovica

 4 : 1

 Jedinstvo (D) - Napredak

 1 : 0

2.kolo

 Sloga (Ć) - Napredak

 1 : 2

 Žitkovica - Jedinstvo (D)

 4 : 0

 Borac - Kurjače

 1 : 2

 Mladi borac - Jedinstvo (Lj)

 1 : 4

 Polet - Mlava

 1 : 1

 Vojvoda Milenko - Dunavac

 2 : 0

 Sloga TOP - Sloga (D)

 0 : 1

3.kolo

 Sloga (D) - Sloga (Ć)

 3 : 1

 Dunavac - Sloga TOP

 2 : 1

 Mlava - Vojvoda Milenko

 1 : 2

 Jedinstvo (Lj) - Polet

 2 : 0

 Kurjače - Mladi borac

 4 : 2

 Jedinstvo (D) - Borac

 3 : 2

 Napredak - Žitkovica

 5 : 2

4.kolo

 Sloga (Ć) - Žitkovica

 2 : 1

 Borac - Napredak

 3 : 1

 Mladi borac - Jedinstvo (D)

 1 : 3

 Polet - Kurjače

 1 : 0

 Vojvoda Milenko - Jedinstvo (Lj)

 2 : 2

 Sloga TOP - Mlava

 0 : 3

 Sloga (D) - Dunavac

 1 : 0

5.kolo

Dunavac - Sloga (Ć) 

 2 : 1

 Mlava - Sloga (D)

 2 : 1

 Jedinstvo (Lj) - Sloga TOP

 3 : 1

 Kurjače - Vojvoda Milenko

 2 : 0

 Jedinstvo (D) - Polet

 3 : 2

 Napredak - Mladi borac

 5 : 0

 Žitkovica - Borac

 0 : 3

6.kolo

 Sloga (Ć) - Borac

 5 : 1

 Mladi borac - Žitkovica

 0 : 3

 Polet - Napredak

 4 : 1

 Vojvoda Milenko - Jedinstvo (D)

 2 : 1

 Sloga TOP - Kurjače

 2 : 2

 Sloga (D) - Jedinstvo (Lj)

 3 : 3

 Dunavac - Mlava

 0 : 1

7.kolo

 Mlava - Sloga (Ć)

 1 : 1

 Jedinstvo (Lj) - Dunavac

0 : 3

 Kurjače - Sloga (D)

 2 : 0

 Jedinstvo (D) - Sloga TOP

 3 : 0

 Napredak - Vojvoda Milenko

 1 : 1

 Žitkovica - Polet

 3 : 1

 Borac - Mladi borac

 2 : 1

8.kolo

 Sloga(Ć) - Mladi borac

 3 : 2

 Polet - Borac

 2 : 1

 Vojvoda Milenko - Žitkovica

 1 : 1

 Sloga TOP - Napredak

 2 : 3

 Sloga (D) - Jedinstvo (D)

 5 : 0

 Dunavac - Kurjače

 1 : 4

 Mlava - Jedinstvo (Lj)

 1 : 1

9.kolo

 Jedinstvo (Lj) - Sloga (Ć)

 2 : 1

 Kurjače - Mlava

 1 : 1

 Jedinstvo (D) - Dunavac

 4 : 1

 Napredak - Sloga (D)

 1 : 0

 Žitkovica - Sloga TOP

 2 : 0

 Borac - Vojvoda Milenko

 2 : 3

 Mladi borac - Polet

 2 : 2

10.kolo

 Sloga (Ć) - Polet

 4 : 2

 Vojvoda Milenko - Mladi borac

 3 : 2

 Sloga TOP - Borac

 4 : 0

 Sloga (D) - Žitkovica

 3 : 1

 Dunavac - Napredak

 4 : 3

 Mlava - Jedinstvo (D)

 1 : 1

 Jedinstvo (Lj) - Kurjače

 3 : 2

11.kolo

 Kurjače - Sloga (Ć)

 2 : 1

 Jedinstvo (D) - Jedinstvo (Lj)

 0 : 0

 Napredak - Mlava

 1 : 0

 Žitkovica - Dunavac

 6 : 0

 Borac - Sloga (D)

 0 : 4

 Mladi borac - Sloga TOP

 0 : 0

 Polet - Vojvoda Milenko

 0 : 1

12.kolo

 Sloga (Ć) - Vojvoda Milenko

 2 : 1

 Sloga TOP - Polet

 6 : 1

 Sloga (D) - Mladi borac

 6 : 2

 Dunavac - Borac

 3 : 1

 Mlava - Žitkovica

 4 : 3

 Jedinstvo (Lj) - Napredak

 2 : 1

 Kurjače - Jedinstvo (D)

 1 : 0

13.kolo

 Jedinstvo (D) - Sloga (Ć)

 6 : 1

 Napredak - Kurjače

 1 : 0

 Žitkovica - Jedinstvo (Lj)

 4 : 1

 Borac - Mlava

 3 : 1

 Mladi borac - Dunavac

 4 : 2

 Polet - Sloga (D)

 2 : 1

 Vojvoda Milenko - Sloga TOP

 2 : 0

14.kolo

 Sloga (Ć) - Sloga TOP

 2 : 0

 Vojvoda Milenko - Sloga (D)

 1 : 1

 Polet - Dunavac

 5 : 1

 Mladi borac - Mlava

 1 : 2

 Borac - Jedinstvo(Lj)

 3 : 1

 Žitkovica - Kurjače

 2 : 0

 Napredak - Jedinstvo (D)

 3 : 0

15.kolo

Napredak - Sloga (Ć) 

 2 : 1

 Jedinstvo (D) - Žitkovica

 1 : 0

 Kurjače - Borac

 1 : 3

 Jedinstvo (Lj) - Mladi borac

 2 : 1

 Mlava - Polet

 3 : 1

 Dunavac - Vojvoda Milenko

 1 : 2

 Sloga (D) - Sloga TOP

 0 : 1

16.kolo

 Sloga (Ć) - Sloga (D)

 0 : 1

 Sloga TOP - Dunavac

 1 : 2

 Vojvoda Milenko - Mlava

 2 : 3

 Polet - Jedinstvo (Lj)

 2 : 0

 Mladi borac - Kurjače

 1 : 1

 Borac - Jedinstvo (D)

 5 : 4

 Žitkovica - Napredak

 2 : 1

17.kolo

 Žitkovica - Sloga(Ć)

 5 : 0

 Napredak - Borac

 0 : 0

 Jedinstvo (D) - Mladi borac

 3 : 3

 Kurjače - Polet

 3 : 1

 Jedinstvo (Lj) - Vojvoda Milenko

 0 : 2

 Mlava - Sloga TOP

 4 : 1

 Dunavac - Sloga (D)

 3 : 1

18.kolo

 Sloga (Ć) - Dunavac

 

 Sloga (D) - Mlava

 

 Sloga TOP - Jedinstvo (Lj)

 

 Vojvoda Milenko - Kurjače

 

 Polet - Jedinstvo (D)

 

 Mladi borac - Napredak

 

 Borac - Žitkovica

 

19.kolo

 Borac - Sloga (Ć)

 

 Žitkovica - Mladi borac

 

 Napredak - Polet

 

 Jedinstvo (D) - Vojvoda Milenko

 

 Kurjače - Sloga TOP

 

 Jedinstvo (Lj) - Sloga (D)

 

 Mlava - Dunavac

 

20.kolo

Sloga (Ć) - Mlava 

 

 Dunavac - Jedinstvo (Lj)

 

 Sloga (D) - Kurjače

 

 Sloga TOP - Jedinstvo (D)

 

 Vojvoda Milenko - Napredak

 

 Polet - Žitkovica

 

 Mladi borac - Borac

 

21.kolo

 Mladi borac - Sloga (Ć)

 

 Borac - Polet

 

 Žitkovica - Vojvoda Milenko

 

 Napredak - Sloga TOP

 

 Jedinstvo (D) - Sloga (D)

 

 Kurjače - Dunavac

 

 Jedinstvo (Lj) - Mlava

 

22.kolo

 Sloga (Ć) - Jedinstvo (Lj)

 

 Mlava - Kurjače

 

 Dunavac - Jedinstvo (D)

 

 Sloga (D) - Napredak

 

 Sloga TOP - Žitkovica

 

 Vojvoda Milenko - Borac

 

 Polet - Mladi borac

 

23.kolo

 Polet - Sloga (Ć)

 

 Mladi borac - Vojvoda Milenko

 

 Borac - Sloga TOP

 

 Žitkovica - Sloga (D)

 

 Napredak - Dunavac

 

 Jedinstvo (D) - Mlava

 

 Kurjače - Jedinstvo (Lj)

 

24.kolo

 Sloga (Ć) - Kurjače

 

 Jedinstvo (Lj) - Jedinstvo (D)

 

 Mlava - Napredak

 

 Dunavac - Žitkovica

 

 Sloga (D) - Borac

 

 Sloga TOP - Mladi borac

 

 Vojvoda Milenko - Polet

 

25.kolo

 Vojvoda Milenko - Sloga (Ć)

 

 Polet - Sloga TOP

 

 Mladi borac - Sloga (D)

 

 Borac - Dunavac

 

 Žitkovica - Mlava

 

 Napredak - Jedinstvo (Lj)

 

 Jedinstvo (D) - Kurjače

 

26.kolo

Sloga (Ć) - Jedinstvo (D) 

 

 Kurjače - Napredak

 

 Jedinstvo (Lj) - Žitkovica

 

 Mlava - Borac

 

 Dunavac - Mladi borac

 

 Sloga (D) - Polet

 

 Sloga TOP - Vojvoda Milenko

 

Posetilac broj

 


AD WOOD.rs

izrada i montaža
metalnih konstrukcija